It is currently 28. Mar 2024. 13:46



Reply to topic  [ 983 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 99  Next
keko007-1_Vacation Cab _str.98 
Author Message
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 24. Jun 2011. 17:27
Posts: 1763
Location: Daruvar
Post Re: kkrejca kreacije
pjurkovi wrote:
Dishevi su ispali kao stvoreni za tanjurace.


Bogami, da... Napravio sam i verziju sa http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=6589 ovim zupčanicima ali nije to bilo to...:D

_________________
Brickset
Flickr


24. Jul 2013. 14:12
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 24. Jun 2011. 17:27
Posts: 1763
Location: Daruvar
Post Re: kkrejca kreacije
Eustahije wrote:
Nekako mi se čini da je to već netko pitao, ali ne mogu naći i ne sjećam se što si odgovorio.

Kad slažeš iduće, rastaviš li prethodno?

Ako imaš sve i ako od toga ne bude jedan edukativni samostalni izložak na nekoj od idućih izložbi, onda... :fp:

[amen]


Pa sada su svi ovi poljoprivredni strojevi što su objavljenji u zadnja 3-4 mjeseca složeni... znači, 3 kombajna, 3 traktora (steyra nemam još pofotkanog), 2 Scanie (ona claasova, a kiperaša sutra objavim), audia R8 ( nije još pofotkan) i svi priključci ( prikolice, balirka, rotokosa, plugovi, sijačica, tanjurače, pauk.....).

Pa na jednoj izložbi ja se nadam da će biti, a kada točno ne mogu obećat jer imam još nekih planova za sve to....:D

_________________
Brickset
Flickr


24. Jul 2013. 14:20
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4807
Post Re: kkrejca kreacije
Da, ovo je definitivno stvoreno za samostalni izložak. Naime sagradiš farmu, pa dodaš zemlju (npr smeđe okrugle plateove 1x1) i mašineriju! Mislim da bi se mnogi baš za to zakačili. Mora bi biti tamo sve objasniti.
Ove ogradice koje su u biti šprice - nisam uopće znao da takav dio postoji. Eto, malo i edukacije u tvojim kreacijama :LEGO05:

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


25. Jul 2013. 15:34
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 24. Jun 2011. 17:27
Posts: 1763
Location: Daruvar
Post Re: kkrejca kreacije
mandylion7 wrote:
Da, ovo je definitivno stvoreno za samostalni izložak. Naime sagradiš farmu, pa dodaš zemlju (npr smeđe okrugle plateove 1x1) i mašineriju! Mislim da bi se mnogi baš za to zakačili. Mora bi biti tamo sve objasniti.


Sve je to u planu, da... kuća sa okućnicom, odozada u dvorištu hangari i šupe za strojeve, pored kuće malo veće parkiralište za jedno 5-6 kamiona i onda pored parkirališta još malo "obradive zemlje"...



Quote:
Ove ogradice koje su u biti šprice - nisam uopće znao da takav dio postoji. Eto, malo i edukacije u tvojim kreacijama :LEGO05:


Da, nemaš ih baš puno na BL-u i nisu toliko poznate, doduše bilo ih je samo u 17 setova... Ja to imam iz seta 6335 iz ranog djetinjstva....:D

_________________
Brickset
Flickr


25. Jul 2013. 15:46
Profile
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: kkrejca kreacije
Treba razmisliti, možda može biti štos i prava zemlja, samo jako sitna. Ono, tipa pijesak na space diorami. :LEGO15:


25. Jul 2013. 15:48
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 24. Jun 2011. 17:27
Posts: 1763
Location: Daruvar
Post Re: kkrejca kreacije
Ili umjetna trava bojana u potrebne boje i šišana na određenu visinu.... :LEGO05:

_________________
Brickset
Flickr


25. Jul 2013. 15:50
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 24. Jun 2011. 17:27
Posts: 1763
Location: Daruvar
Post Re: kkrejca kreacije
Scania R420 Highline

Image

Image

Image

Image

Image

_________________
Brickset
Flickr


Last edited by keko007-1 on 14. Jul 2020. 12:42, edited 3 times in total.



25. Jul 2013. 16:12
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4807
Post Re: kkrejca kreacije
Jedan mali savjet. Super radiš modele no po pitanju kamiona možda bi se trebalo odmaknuti od standardnog stila kakav se koristi u setovima. Probaj nešto kao ovaj lik s time da ne kažem da bi to trebalo bit na tom nivou. Samo ti dajem primjer s čime se sve može kombinirati da se napravi odličan kamion. :LEGO05:

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


26. Jul 2013. 13:37
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 24. Jun 2011. 17:27
Posts: 1763
Location: Daruvar
Post Re: kkrejca kreacije
mandylion7 wrote:
Jedan mali savjet. Super radiš modele no po pitanju kamiona možda bi se trebalo odmaknuti od standardnog stila kakav se koristi u setovima. Probaj nešto kao ovaj lik s time da ne kažem da bi to trebalo bit na tom nivou. Samo ti dajem primjer s čime se sve može kombinirati da se napravi odličan kamion. :LEGO05:



Odlični modeli, daleko od toga.... ali meni osobno se taj štih baš i ne sviđa - širina kamiona 8 studa, prednje šajbe napravljene od dva windscreena (sredina zaobljena me baš odbija :) ) ili rezanog hosea i ruke... to je ilegalna konekcija, jel ne? a i da počnem raditi kamione široke 8 studova onda mi nikako ne pašu, po pitanju mjerila, sa traktorima i kombajnima....hehe

Ali sve u svemu, hvala na kritici i linku...:D

_________________
Brickset
Flickr


26. Jul 2013. 14:00
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4807
Post Re: kkrejca kreacije
Nema frke. No ko što rekoh nisam apelirao na to da se povodiš točno za ovim primjerom nek da nekako upotrijebiš neki svoj stil u izradi kamiona jer na primjer ovaj kamion mi je drito ko jedan od LEGO setova - dakle upotreba blatobrana, kotača (koji su po meni valjda najgori i ne znam zakaj ih LEGO uopće više koristi) maska i tako dalje. Čak je prikolica dosta originalna i više mi se u principu sviđa od kamiona. No to je smao moje mišljenje, drago mi je da se ne ljutiš :LEGO05:

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


26. Jul 2013. 15:29
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 983 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 99  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.