It is currently 28. Apr 2024. 20:35



Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Kockice Expo 2010. Tehnički Muzej 
Author Message
AFOL

Joined: 09. Oct 2018. 12:46
Posts: 46
Post Re: Kockice Expo 2010. Tehnički Muzej
Nažalost slike su iz nekog nepoznatog razloga nestale (linkane s facebooka), tako da kad nađem vremena ću ih reuploadat, ovo bez fotki nema smisla ofc.

Uz to, nestala je i slika članka s večernjeg, maknuli su to oni s weba, stavit ću i to ako sam, nadam se, negdje sejvao.
Na mail koji sam im poslao u centar ribnjak su odgovorili, kao rade neku monografiju pa možda bude, ali se poslije nisu više javili. Neznam jel ima smisla dalje i opet ispitivat. :LEGO69:


25. Jan 2023. 02:29
Profile
AFOL

Joined: 09. Oct 2018. 12:46
Posts: 46
Post Re: Kockice Expo 2010. Tehnički Muzej
S obzirom da je eto, skoro godina dana od zadnjeg posta (!), rješio sam da konačno sve reuploadam, pogotovo zbog možda nekih novih članova koji nisu fotke nikad vidjeli, a užasno je frustrirajuće naletjet na thread s pričama a bez fotki.
Ovdje u threadu su široke oko 1000px, no, ispod svake fotke je link za stranicu gdje se može u full rezoluciji 5 megapiksela downloadat, da lakše vidite sve dragocjene detalje. Koga malo jače zanima skinite sve dok su još online, jer sa svakog hostinga prije il kasnije sve nestane.

Uz to, iskopao sam i sredio nestalu fotku onog članka iz 1994. s izložbom na Ribnjaku, s prethodne stranice threada,
pred koje vrijeme sam čak i kontaktirao ekipu iz Kulturnog centra i pitao imaju li možda ikakve materijale u arhivi oko tog događaja, odgovor kao: možda, radit će neku monografiju pa možda bude oko toga se nešto našlo, ali dakako ne garantiraju.

No, poslije sam naletio negdje da im je financiranje izdavanja monografije odbijeno, tako da što se tog tiče, zasad je on hold.
Stvarno bih volio da se koja color normalna fotka nađe, iz tih davnih proto Lego godina kod nas. Valjda se našao bar jedan roditelj koji je fotkao svoje dijete i okolo tamo na tom događaju.


23. Jan 2024. 06:03
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.