It is currently 29. Mar 2024. 08:40



Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next
8014 - Clone Walker (Star Wars) 
Author Message
Post 8014 - Clone Walker (Star Wars)
Image


cijena: 14 eura
djelova:57 + 4 minifiga

realno gledajuci JAKO skupo za tako malu kutiju,ali nazalost star warsa je skup sport.

vozilo:

Ovo je uvjerljivo najgorije vozilo-pokretalo-hodalo-nazovi-kako-hoces koje je lego ikad slozio u cijeloj sw seriji i sire. taj walker ne da je los nego je uber prelos. naspram njega u 8015 setu onaj speeder od assassin droida izgleda kao zglancani ferari, ma u stvari svi ostali battle packovi imaju vozila 10x bolja od ovog.

minifigure:
Ekipica klonova i oprema je MRaK s velkim M, masa dodatne opreme - 2 x antene, paldron, kama, 2 x svjetla za kacigu i 1x vizir za kacigu. ono ludilo. figurice standardno dobre,clone gunner presuper nova figurica.

presuda
SAMO zbog klonova i opreme 7/10,inace nebi dobio ni 3 od 10.
na vozilo se netreba trosit vrijeme na sastavljanje - bolje odmah razvrstat i ustedit si razocaranje finalnim slozencom.


07. Jun 2009. 22:47
AFOL
User avatar

Joined: 19. Jan 2009. 13:02
Posts: 1220
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
kama, paldron ? Molim objašnjenje za nas krivovjerne lego sakupljače :LEGO23:

_________________
A Gentleman will walk, but never run...iliti po našku, Tko je žurio vrat je slomio!!


07. Jun 2009. 22:54
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 02. Apr 2009. 23:22
Posts: 1506
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
pa ali to vozilo postoji u seriji, vidio sam ga!


07. Jun 2009. 22:55
Profile
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
tomakah wrote:
kama, paldron ? Molim objašnjenje za nas krivovjerne lego sakupljače :LEGO23:



http://starwars.wikia.com/wiki/Kama
http://starwars.wikia.com/wiki/Pauldron

ARC trooperi s pauldronom i kamom (specijalaci)

Image

eto :)

gledajuci malo minfigove s kojima se dobiva gore navedeno oprema - skuzio sam da je lego krivo opremio komandanta codya koj nikad nije nosio ni kamu ni pauldron boje armora i sare su dobre, ali ostalo ne stima.

Image


07. Jun 2009. 23:12
AFOL
User avatar

Joined: 19. Jan 2009. 13:02
Posts: 1220
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
ok, sada kužim, hvala..

_________________
A Gentleman will walk, but never run...iliti po našku, Tko je žurio vrat je slomio!!


07. Jun 2009. 23:16
Profile
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
Plo Koon wrote:
pa ali to vozilo postoji u seriji, vidio sam ga!



nema ga u seriji, nema ga u novelama.

jedino gdje se jednom pojavljuje u Lego stripu na webu ko reklama i to je to. znaci cisto lego izmisljotina, ko i rebel scout speeder i imperial dropship i assassin speeder.

u seriji se pojavljuje u bitci za Ryloth Lightning Squadron na AT-RT-ima. to onak moze donekle sliciti ovom cudu zbog boja.


07. Jun 2009. 23:17
AFOL
User avatar

Joined: 14. Feb 2009. 14:23
Posts: 483
Location: Zagreb
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
jedino zbog klonova bih i kupio taj set, jer sam nakon gledanja serije razvio neki afinitet prema njima, do serije su mi išli čak na živce. Mislim da tog seta više i nema za kupit kod nas, jel? pljuga


08. Jun 2009. 06:57
Profile
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
nema, ja sam bio u svim zivim i nezivim ducanima, u one2playu nemaju nigdje u hrvatskoj niti jedan vise, kao ni u turbo limachu, provjerile su mi zene u kompjuteru.

no zanimljivo je da mi je sestra ovo kupila u nekom ljevom shopu u kelnu. naime bila je u lego shopu i jedino ovaj set od svih star wars setova nisu imali niti jedan iako su imali cak i neke najnovije setove pa joj je covjek tamo rekao da zna da vjerojatno imaju jos par kutija u jednom shoping centru u blizini.


08. Jun 2009. 09:07
AFOL
User avatar

Joined: 19. Jan 2009. 13:02
Posts: 1220
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
davor wrote:
nema, ja sam bio u svim zivim i nezivim ducanima, u one2playu nemaju nigdje u hrvatskoj niti jedan vise, kao ni u turbo limachu, provjerile su mi zene u kompjuteru.

no zanimljivo je da mi je sestra ovo kupila u nekom ljevom shopu u kelnu. naime bila je u lego shopu i jedino ovaj set od svih star wars setova nisu imali niti jedan iako su imali cak i neke najnovije setove pa joj je covjek tamo rekao da zna da vjerojatno imaju jos par kutija u jednom shoping centru u blizini.

u Kaufhoffu, tamo sam i ja skužio da imaju bolju ponudu od samog LEGO shopa...

_________________
A Gentleman will walk, but never run...iliti po našku, Tko je žurio vrat je slomio!!


08. Jun 2009. 10:56
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 02. Apr 2009. 23:22
Posts: 1506
Post Re: 8014 clone walker battle pack recenzija
e da, slična su vozila pa sam se zabunio.Nisu codya krivo opremili, nemoraš mu ti to stavit ali se i onaj šilt i pauldron i kama i lampe računa ko jedan legić tako da nisu mogli stavit samo antenu ili lampu.E da jedina primjedba je što su mu stavili sivi a ne narančasti šilt.


08. Jun 2009. 13:19
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 14 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.