It is currently 28. Apr 2024. 11:25



Reply to topic  [ 2 posts ] 
8091 - Republic Swamp Speeder - Limited Edition (Star Wars) 
Author Message
Post 8091 - Republic Swamp Speeder - Limited Edition (Star Wars)
Image

Image



Dijelova: 176
Cijena:34,99 $
Minifigure: 5

Kad sam prvi put vidio preliminarne slike, bio sam odusevljen i znao sam da ga moram imati. Set je Limited Edition + Lego shop/Toys`R`Us eksluziva, nema za nase trziste i cijena je u odnosu na dijelove stvarno brutalna - 176 dijelova - 35 dolara. Highlight seta su figurice - 5 komada i posebno figurica Barriss Offee. Samo vozilo je korektno napravljeno. Mozete primjetiti da je box art sfusan jer fale 2 tile-a na swamp speederu.

Dijelovi: U setu se dobije dosta korisnih kocaka. Propeler, motori, dark red kocke, 2 printana sw kompjutera, crne stolice, 1x3 tileovi itd... Kocke u setu stavrno nemam zamjerke. Super. Ima neso naljepnica, ali to je standardno za sve setove tak da ono...

Ocijena:9/10


Figurice:5 figurica - Barriss Offee, Clone trooper Phase II (novi print), 2 komada B1 Battle droida i Super Battle droid

Definitivna zvijezda seta je Barriss. Print tijela je savrsen, print glave je savrsen, dolazi s kapuljacom i plastom. Izgleda figure u odnosu na film/crtic/3D CW seriju je vrh vrh. Na glavi se cak vide i trepavice. Ono cista fantazija .Jede za dorucak mnoge druge starwars figurice.
Image

Nova figurica Phase II klona je isto super - novi print i torza i kacige. Ova je figurica isto ekskluzivna za ovaj set.
Image

Battle droidi su standardni.

Ocijena : 10/10

Vozilo: fora, nije presfusano,korektno je odradeno , fora je funkcija kotaca i zaokretanja prednjih lasera. Nije lose, nije neki spektakl, ali ono korektno.

Ocijena: 7/10

Set je definitivo overpriced, no opet to je limited edition set, dobiju se 2 potpuno nove figurice. Pravom kolekcionaru definitivno must have.


04. Sep 2010. 14:06
AFOL
User avatar

Joined: 22. Feb 2009. 17:15
Posts: 353
Post Re: 8091 - Republic Swamp Speeder - Limited Edition - recenz
Samo bi se osvrnuo da sam ga ja kupio u Celju u dučanu "Direndaj" za nekakvih 28,00 €

Sa recenzijom se slažem, ali kad je gore natpis "Limited" odma se čovjek bolje osjeća :LEGO49:

_________________
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Kruu

Prodajem Collectible minifigs --> http://www.kockice.org/forum/viewtopic.php?f=24&t=4297


06. Sep 2010. 09:08
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 2 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.