It is currently 18. Apr 2024. 04:43



Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
KOCKICE NA RIKONU - FOTKE! 
Author Message
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 31. May 2010. 07:39
Posts: 9500
Post Re: Kockice na Rikonu
još malo fotkica.

atmosfera zbilja odlična, hrpa ljudi, svi veseli i dragi i puni lijepih komentara (neke članove kluba su posjetitelji čak i pićem častili jer su im kreacije fantastične! :LEGO22: ) evo i od mene par slikica i jedan mini filmić. :LEGO07:

bilo je kišasto, al čim smo mi stigli zasjalo je sunce!

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image



neki se zadovoljno smješkaju jer su dobili free piće. :LEGO11:

Image


i još jedan slagač čiji rad je 'awesome!!' :LEGO07: (ovo je video, jelte, pa kliknite na njega da vam se otvori u drugom prozoru)

Image

_________________
MOCpages
Flickr
Brickset
Steam


13. Oct 2013. 21:07
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 31. May 2010. 07:39
Posts: 9500
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
evo ga. vidova reportaža dodana u prvi post, ostale fotke preseljene na drugu stranicu teme. :LEGO04:

_________________
MOCpages
Flickr
Brickset
Steam


13. Oct 2013. 21:10
Profile
User avatar

Joined: 06. Mar 2011. 01:11
Posts: 6904
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
fora :) nisam imao pojma da se ovak nesto odrzava u nas i iako nisam fan fantasya drago mi je vidjeti da se ljudi imaju gdje kreativno izraziti i druziti :)

_________________
Image
KOCKICE NA FACEBOOKu!
"Information is not knowledge... Music is the best"
http://brickset.com/sets/ownedby-Deni


13. Oct 2013. 21:21
Profile
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 03. Oct 2009. 20:31
Posts: 2580
Location: Međimurje
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
Super!

_________________
Vratite Castle temu!

When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.


13. Oct 2013. 21:22
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 30. Jul 2009. 13:16
Posts: 4374
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
Inače.., vitez na slici sa sestričnom Lare Croft je imao višesatne pokazne vježbe/instrukcije iz srednjevjekovnog načina mačevanja. Ja sam uspio uz puš pauzu sa Surdukom i Vidom onako ovlaš "pokupit" barem 10 naziva blokada i napada mačem.
Dva "prava" mača kupljena u Češkoj, zaštite za ruke nisam polovio gdje je kupio, mrežasta "pancirka" ručno izrađena...
+ dva velika gumeno plastična mača za početnu vježbu...
Čak i govori kao da je došao iz srednjeg vijeka, meni se barem tako činilo u komunikaciji sa njim oko dvoraca.
Nindže su imale pokazne vježbe iz kung fua i svakojakih mix borilačkih vještina, a zanimljivo je bilo kad su se vitez instruktor i crni nindža međusobno borili i izmjenjivali iskustva, ovaj njega mačem od 15 kila, ovaj njemu polugu na ruku, mač i na pod...
Inače ovaj američanski čajniz izgleda ko "neki papak" i da ga vidiš ovako na cesti mislio bi da mu možeš opalit čvrgu, al bi se zezno,he,he...
A ni ona "djevojčica" (sva u smeđem krznu) nije mi ukazivala na slabiji spol.
Dapače, vrlo je vješta sa štapom i sabljom na završetku tog štapa.
Čak je i nindži pokazala par fora i ovaj je ostao paf...
Meni je sa ovog eventa ostalo duboko u sjećanju onih pola minute šutnje za jednog preminulog člana Kluba, koji je organizirao RIKON.
I kada se odjednom počela pjevat acapella "Hallelujah", odnosno kad su tucet djevojčica i dječaka počeli od svukuda (izmješani sa posjetiteljima, ne kao zbor, a bili su sigurno iz nekog Riječkog zbora, a Rijeka ima znamo odlične zborove jelte) sve glasnije, i glasnije pjevat dionice pjesme. Malo od onuda, malo od ovuda, sve se okrećem.., odozgo iz gornjih hodnika...
Ja neznam kako ostali, ali meni je bila knedla u grlu i dosta poslije, čak i sad kad pišem ovo. Ne moš ne pustit suzu.
U svakom slučaju je bilo odlično, posjetitelji srdačni, nitko ništa ne krade, dira.., svako malo te netko nešto pita, svako malo netko uđe/dođe sa nekom originalnom oblekom, korzeta i uskih strukića na pretek.., ma milina.
Ne zaboravimo zanimljivu licitaciju (tu bi Marin imao što za reći)
Dodaj tome i predivan grad (jest da je padala kiša cijeli dan) u kojem možeš prekratit vrijeme do ponovnog okupljanja na RIKONU idući dan. Popit nešto, pojest nešto, vidjet svašta...
Ma :klanjanje:
Poz!
Edit: malo sam zaguglo
Dodjela nagrade “Artefakt” završena je minutom šutnje za nedavno preminulog pisca i urednika Borisa Švela, istaknutog člana hrvatskog znanstveno fantastičnog fandoma, koja je prekinuta glazbenom točkom iznenađenja kada je zbor “Josip Kaplan” otpjevao pjesmu Leonarda Cohena “Hallelujah” u flash-mob stilu, ustajući između gledatelja na tribinama.
Ako netko nađe neki video.., to bi mu (nam) se isplatilo čut, vidjet...


Last edited by Hrczs1 on 14. Oct 2013. 12:55, edited 1 time in total.



14. Oct 2013. 09:35
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4808
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
Vidim da je bilo mrak! Zakon! Baš mi je drago da smo to obavili! Hehehe eto što drugo reć no VRATILI SMO SE! Čestitke svima koji su sudjelovali!

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


14. Oct 2013. 11:35
Profile
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
Bravo, bravo! Hvala na fotkama i izvještajima kojima ste sjajno dočarali atmosferu i osjećam uzbuđenje kao da sam i sâm bio tamo!

vid051 wrote:
Kratki poziv u pomoć i upute kako se snaći u Ri prometu i ekipica je bila smiještena u hostel na korzu.
Moram malo oftopičariti jer ne mogu propustiti priliku reći da je Rijeka jedini grad u kojem sam se (do sada) autom uspio izgubiti, u ono vrijeme kad nije bilo GPS-a. A nisam ni htio u Rijeku, nego sam prvi put vozio iz Opatije... a nigdje putokaza na kojem bi pisalo Zagreb, majkumu, jedno ili dva kriva skretanja i eto me u centru Rijeke, a još uvijek nigdje putokaza za glavni nam grad... navodno je sad ipak nešto bolje. :LEGO05:

vid051 wrote:
A već su se prvi frikovi počeli okupljati...i to kakvi likovi.
Zanimljivo je da su ispod ovog citata na prvoj fotki s nekim konkretnim likovima - Marin i Hrc. Stvarno frikovi...

Hrczs1 wrote:
zaštite zaruke nisam polovio gdje je kupio
Morao sam ovo dvaput pročitati, najprije sam pomislio da je među članovima Kluba došlo do kakvih zaruka... :LEGO18:

Uglavnom, još jednom hvala na izvještajima - vidovom reportažnom prikazu kockičarskih i općih aktivnosti i Hrcovom bonusu, tj. uzbudljivim opisima još nekih zbivanja s lica mjesta.

:LEGO28:


14. Oct 2013. 12:23
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 11. Sep 2009. 23:04
Posts: 1028
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
Vidi se da vam je bilo lijepo :LEGO24:

_________________
Moji setovi BL trgovina
Lego slike Lego slike 2 Kolekcija slike


15. Oct 2013. 06:53
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 17. Sep 2013. 11:31
Posts: 10
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
Pa ovo je bilo velicanstveno.

Cestitke, pregledacu jos jednom polako sve slike pa cu komentarisati radove.


15. Oct 2013. 12:17
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: KOCKICE NA RIKONU - FOTKE!
Hrczs1 wrote:
Inače.., vitez na slici sa sestričnom Lare Croft je imao višesatne pokazne vježbe/instrukcije iz srednjevjekovnog načina mačevanja. Ja sam uspio uz puš pauzu sa Surdukom i Vidom onako ovlaš "pokupit" barem 10 naziva blokada i napada mačem.


Hej! Ja sam pre desetak godina pokusao da se uclanim u klub macevanja dvohvatnim macevima, odbili me :) Rekoh cak da imam i svoj mach, rekoshe mi da sam "previse agresivan".
...Pa macevaje je u pitanju, kad budu organizovali ples, bicu ekstra nezan :)
...nazalost, taj moj poslednji komentar ucinio je da budemskinut sa svih lista, i eto, ja nikad ne naucih da se macujem kao covek - bude li se desila zombi apokalipsa, bice im krivo sto me nisu naucili :)

Btw, super atmosfera na izlozbi ;)
I bas mi se svideo onaj mecha sa stitom i crvenim djonovima, mislim da je Marinov ;)
I ona zvezdana kapija :)
I gomila drugih detalja :)

Vidim i poznate radove, pa ih ne komentarishem, vec sam ranije nahvalio :)

Ali ono sto je uvek najveci uspeh je sto su na fotkama svi nasmejani :)
I ono sto je najbitnije je da ste se svi dobro proveli :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


16. Oct 2013. 14:48
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.